kontakt::
Tel.: 782 950 190
biuro@dobraprzeprowadzka.com
dołącz do nas:
 
 

Usługi przeprowadzkowe:

 
- drobne przeprowadzki (mieszkanie typu kawalerka lub kilka mebli do przewiezienia pomiędzy lokalizacjami)
- przeprowadzki mieszkań i domów jedno i wielorodzinnych
- przeprowadzki międzynarodowe (na obszarze Europy)
- zamiany mieszkań
- przeprowadzki biur
- przeprowadzki firm i sklepów
- przeprowadzki przedsiębiorstw (wraz z parkiem maszyn)
- przeprowadzki archiwów i instytucji państwowych
- przeprowadzki magazynów

 
 

Darmowa wycena przeprowadzki.
Wypełnij prosty formularz, a otrzymasz niezobowiązującą
ofertę dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze:

Załadunek (miasto):
Rozładunek (miasto):
Twoje imie i nazwisko/Firma:
Numer telefonu:
E-mail:

Szczegóły przeprowadzki, krótki opis mienia, planowany termin, ewentualny demontaż i montaż mebli, itp.: ...................

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Usługi dodatkowe:

 
- transport towarów na terenie kraju samochodami do 3,5 tony oraz samochodami do 7 ton;
- wypożyczanie lub odsprzedaż materiałów eksploatacyjnych (taśmy, kartony, folia strech, itp.);
- montaż nowych mebli - Forte, IKEA , Mebin, Bydgoskie Meble, Mazurskie Meble, Szynaka, BRW, itp.;
- montaż witryn sklepowych;
- utylizacja starych, niepotrzebnych mebli i sprzętu RTV/AGD;

 

Jak zaplanować przeprowadzkę?
Gdy zaczynamy myśleć o przeprowadzce warto pamiętać o kilku ważnych, a bardzo często pomijanych elementach.


Na początku naszej drogi, ważne jest żebyśmy ustalili ilość rzeczy która będzie przeprowadzana. Będą to istotne informacje dla zleceniobiorcy. Dobrze jest przygotować taki plan przed wykonaniem pierwszego telefonu. Warto jest też uświadomić sobie jak bardzo jest dla nas cenne nasze mienie. Niejednokrotnie zarówno prywatne osoby jak i firmy powierzały nam dobytek całego życia. Nie bez znaczenia jest tutaj fakt posiadania przez firmę stosownych aktualnych ubezpieczeń na wykonywanie konkretnych usług oraz wybór firmy która posiada wieloletnie doświadczenie w tego typu usługach. Przeprowadzka to dobry moment na uporządkowanie swojego inwentarza. Niepotrzebne rzeczy można wyrzucić lub przekazać ludziom potrzebującym. Pomożemy również to zorganizować.


Termin przeprowadzki jest tutaj bardzo istotny. Zarówno opuszczenie lokalu, jak i przejęcie nowego, musi być zazwyczaj idealnie dostosowane do terminu przeprowadzki. Aby zyskać większe prawdopodobieństwo uzyskania korzystnych terminów należy jak najwcześniej umawiać się z firmami pośredniczącymi podczas relokacji. Często zdarza się, że klienci szukają przewoĽników w dzień przeprowadzki, sami często odbieramy takie telefony. Na szczęście ma to miejsce przy mniejszych ruchach, ale biorąc pod uwagę większe przenosiny, warto zacząć negocjować, w zależności od rozmiarów przenosin o rok, miesiąc, a minimum tydzień wcześniej.


Logistyka. Profesjonalne firmy świadczące usługi przeprowadzek dokonają oceny logistycznej za Państwa, jeśli będzie to potrzebne. Ważne jest żeby precyzyjnie ustalić jaki zakres będzie wykonywanej usługi. Czy będą potrzebne dodatkowe materiały eksploatacyjne np. kartony, czy warunki lokalowe pozwalają na wyniesie i wniesienie wszystkich mebli, jakiej wielkości podstawić samochód żeby zapakować cały dobytek.


Wybór firmy niewątpliwie musi być trafny. Podchodząc do tego zagadnienia, należy mieć już wstępne wyobrażenie o tym jak ma wyglądać przeprowadzka. Dobrze jest więc dokładnie zapoznać się np. z witryną internetową danej firmy, z jej listą klientów, warto zadzwonić i upewnić się czy firma posiada odpowiednie moce przerobowe, sprzęt, materiały eksploatacyjne, aktualne ubezpieczenie, doświadczenie na rynku.


Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem. Odpowiemy na pytania, doradzimy jak prawidłowo zaplanować przeprowadzkę.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Ile kosztuje wykonanie przeprowadzki domu?

Koszt przeprowadzki przede wszystkim zależy od czasu niezbędnego do wykonania przeprowadzki. Bezpośredni wpływ ma ilość rzeczy do przewiezienia i ich gabaryty, kondygnacja na której znajdują się przedmioty, możliwość podjazdu pod sam dom oraz dodatkowe czynności, które należy wykonać podczas przeprowadzki: pakowanie rzeczy, demontaż i ponowny montaż mebli, itp. Przykładowe wyceny znajdą Państwo w dziale cennik. Mogą również Państwo wypełnić formularz z zapytaniem cenowym. Wyślemy wówczas indywidualną wycenę.

wiecej pytań i odpowiedzi - zajrzyj do porad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Przeprowadzki Łódź: tel. 782 950 190, e-mail: biuro@dobraprzeprowadzka.com Oferujemy: przeprowadzki mieszkań i domów, przeprowadzki firm i fabryk, transport, montaż mebli i magazynowanie.

Copyright © 2011 dobraprzeprowadzka.com - Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności - Przeprowadzki Łódź