kontakt::
Tel.: 782 950 190
biuro@dobraprzeprowadzka.com
dołącz do nas:
 
 

W tym miejscu postanowiliśmy odpisać na pytania jakie najczęściej zadają nasi klienci.
O co najczęściej pytają nasi klienci? Oto pytania i odpowiedzi:

Kiedy zaplanować przeprowadzkę?
W przypadku przeprowadzki do innego domu lub mieszkania, plan działań powinien zostać ustalony na około dwa tygodnie do przodu. Jest to dobry czas na ustalenie wszystkich niezbędnych terminów i uchronienie się przed nieoczekiwanymi zdarzeniami. Wyjątkiem jest tzw. przeprowadzka „mała”, polegająca na transporcie zaledwie kilku elementów wyposażenia – wówczas możemy ją zaplanować z zaledwie 2-3 dniowym wyprzedzeniem. Warto mieć również na uwadze, że w wykonaniu tej usługi z dnia na dzień może pomóc tzw. „pogotowie przeprowadzkowe”. Należy przy tym pamiętać, iż aby skorzystać z takiego wsparcia, wymagane są indywidualne ustalenia i kontakt z konsultantem. Podobnie wygląda plan działań w przypadku przeprowadzki firmy. Wyjątek stanowią jedynie duże, wielodniowe przeprowadzki, w przypadku których planowanie trwa zwykle dłużej.

 
 

Darmowa wycena przeprowadzki.
Wypełnij prosty formularz, a otrzymasz niezobowiązującą
ofertę dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze:

Załadunek (miasto):
Rozładunek (miasto):
Twoje imie i nazwisko/Firma:
Numer telefonu:
E-mail:

Szczegóły przeprowadzki, krótki opis mienia, planowany termin, ewentualny demontaż i montaż mebli, itp.: ...................

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy wizyta konsultanta podczas wyceny przeprowadzki jest bezpłatna?
Tak. Wizyta konsultanta jest jednocześnie doskonałym momentem, by ustalić wszystkie szczegóły oraz uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania. Oczywiście możemy przygotować również wstępną wycenę przeprowadzki, w oparciu o przesłany do nas formularz. Gotowa wycena pojawia się w ciągu 24h.

Jaki sprzęt jest używany podczas przeprowadzki?
Sprzęt jakim dysponujemy to m.in. tabor samochodowy, urządzenia specjalistyczne oraz materiały eksploatacyjne. Nasza Firma posiada również samochody, odpowiednio przystosowane do wykonywania przeprowadzek i przewozu mebli oraz innych elementów wyposażenia. W przypadku bardziej skomplikowanych, czy nietypowych przeprowadzek, mając na uwadze najwyższą dbałość o powierzone mienie, używamy specjalistycznego sprzętu.
Podczas przeprowadzki wykorzystujemy także takie materiały eksploatacyjne, jak:

  • Kartony do pakowania wyposażenia mieszkania lub firmy
  • Folia strech i folia bąbelkowa do pakowania i zabezpieczania mebli
  • Gąbka dodatkowo zabezpieczająca meble i pasy montażowe
  • Materiały do zabezpieczania ciągów komunikacyjnych

Czy wypożyczacie Państwo kartony?
Tak. W razie takiej potrzeby, wypożyczamy kartony, które dostarczamy zwykle na tydzień przed planowaną przeprowadzką. Po zakończonym przedsięwzięciu, zostają one odebrane.

Jaki jest koszt wykonania przeprowadzki domu?
Cena zależy głównie od czasu, jaki jest niezbędny do wykonania przeprowadzki. Na koszt składają się również takie czynniki jak m.in. ilość oraz wielkość rzeczy do przewiezienia, kondygnacja, na której znajdują się te przedmioty, ewentualność podjazdy pod samo wejście do domu. Na ostateczny koszt przeprowadzki mają również wpływ wszelkie dodatkowe czynności, takie jak pakowanie rzeczy czy demontaż i ponowny montaż mebli. Przykładowe ceny znajdują się w zakładce cennik. Dla Państwa wygody udostępniony jest również formularz, który należy wypełnić z zapytaniem cenowym. W odpowiedzi, otrzymacie Państwo indywidualną wycenę, dostosowaną do Państwa oczekiwań.

Czy posiadacie Państwo magazyn? Jaki jest koszt magazynowania rzeczy?
Tak. Do naszej dyspozycji jest magazyn, w którym możemy przechowywać mienie, które nam Państwo powierzycie. Koszt magazynowania to 50 zł. za m2na miesiąc.

Jak długo będzie trwała przeprowadzka?
Czas, uzależniony jest m.in. od ilości rzeczy, jakie należy przetransportować, pięter, a także odległości pomiędzy adresami.

Przykład: Przeprowadzka z mniejszego mieszkania, uprzednio przygotowana przez właściciela (spakowane do kartonówelementów wyposażenia) zajmie około 3-4 godzin. W przypadku większych mieszkań (50-80m2), całe przedsięwzięcie może trwać przeciętnie od 6 do 8 godzin.

Czy jesteście ubezpieczeni? Czy moja przeprowadzka jest bezpieczna?
Tak. W dbałości o Państwa komfort i bezpieczeństwo, posiadamy ubezpieczenie OC przewoźnika, dzięki któremu mienie naszych Klientów jest zabezpieczone do kwoty 200 tys.zł.

Co się dzieje, w przypadku uszkodzenia mojego mienia?
W trosce o Państwa komfort bierzemy pełną odpowiedzialność za całe mienie, które zostaje nam powierzone. Wszelkie szkody, powstałe w trakcie przeprowadzki zostają bezzwłocznie zgłoszone do ubezpieczyciela, który to wypłaca naszym Klientom rekompensatę.

Czy wykonujecie demontaż i ponowny montaż mebli?
Tak. Nasi pracownicy są wyspecjalizowani również w tego rodzaju usługach. Wszystkie meble, które do transportu wymagają zdemontowania, po przeprowadzce zostają ponownie złożone.Z myślą o Państwa satysfakcji, tego typu usługi wykonują nasi wykwalifikowani montażyści. W przypadku zakupienia nowych mebli i zaistnienia potrzeby ich montażu, możecie Państwo również skorzystać z naszych usług. Więcej informacji na ten temat, znajdziecie Państwo w zakładce „cennik”.

......

Czy wykonujecie przeprowadzki nietypowych mebli (np. pianina), urządzeń i maszyn?
Tak. Specjalizujemy się również w transporcie nietypowych obiektów, takich jak np. pianina, rzeźby, obrazy. Do realizacji takiej usługi, wymagana jest wcześniejsza indywidualna konsultacja z naszym pracownikiem serwisu.

Czy odległość pomiędzy adresami przeprowadzki na terenie tego samego miasta ma wpływ na cenę?
Nie. Cena przeprowadzek nie jest różnicowana, o ile wykonywane są one na terenie tego samego miasta. Wówczas cena transportu pozostaje niezmieniona.

W jaki sposób dokonywana jest płatność za przeprowadzkę?
W celu płatności za nasze usługi możecie Państwo dokonać przelewu na podstawie dostarczonej do nas FV. Macie Państwo również możliwość dokonania płatności gotówką po zakończonej usłudze.

Zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Przeprowadzki Łódź: tel. 782 950 190, e-mail: biuro@dobraprzeprowadzka.com Oferujemy: przeprowadzki mieszkań i domów, przeprowadzki firm i fabryk, transport, montaż mebli i magazynowanie.

Copyright © 2011 dobraprzeprowadzka.com - Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności - Przeprowadzki Łódź